Úvod

Vítáme Vás na našich stránkách jsme manželé Bartoňovi z Náchoda a tady naleznete informace o našich pejskách

 představte se....

V březnu 2020 jsme si pořídili nového kamaráda - celým jménem Raibeart Ti Amo , ale doma mu říkáme Tim. Tim přiletěl z Rumunska z chovatelské stanice Raibeart. Je to zatím  Více informací o jeho výstavní kariéře a životu u nás naleznete přímo na jeho odkaze, zde na stránkách. Povahově je to miláček, který miluje hračky. 

R.I.P 23.4.2022

Ahoj, jmenuji se Anggie, ale doma mě říkají prostě "EN" narodila jsem se 24.3.2008 a jsem slečna westíka (WHWT). Sice si mě pořídili nejprve domu jen na mazlení, ale protože mám ráda výšky a pořád někde lezu ( říkají o mě, že jsem horská koza), tak mě páničkové vzali jednou na agility a teď už tam společně blbneme celá rodina. Dokonce mě pořídili domů už i kámošku, aby si mě nemuselí na treninku půjčovat. Jinak jsem takový mazel, mám moc ráda děti, jasně že ne k jídlu, ale na mazlení :o). Moc ráda si vegetím v posteli či na gauči, ale jinak neustále hlídám svojí smečku, i když to ve většině případů není potřeba. Jinak jsem už taková rozumná a klidná, ne jako moje trhlá ségra Ketty.

R:I:P: 16.2.2020

Já jsem "Ketty", ale oficiálně se jmenuji Aranka od Petrovických kamenů a jsem holka skotského teriéra. Narodila jsem se 8.7.2009 v Kojetíně a měla jsem ještě 4 bráchy.  Páníček si mě původně sice pořídil na agility, ale asi budu mít krátké nožičky, takže se mnou bude pěkně jezdit po výstavách a agility budeme dělat jenom rekreačně. Jinak parkúr mě fakt baví, sice jsem ze začátku běhala skrz tunel stylem první En já hned za ní, abych jí stihla chytnou za ocas, ale alespoň jsem se ze začátku nebála a taky to byla legrace jí celou cestu v tunelu kousat do ocásku nebo do zadku. Teď ale už běhám sama a bez držení, no fakt nekecám. Mám prý říct jaká jsem, no jasně že hravá, hračky mám moc ráda, sice je dost likviduju, ale mě to baví a nevím proč mě je berou když je rozkoušu a jím je. Prý mám zuby jak vlčák a nevím proč se diví, že to co En žužlá hodinu já mám zbouchnutý za chvilku.

R.I.P. naše zlatíčko 16.02.2020